top of page
IMG_7310_edited_edited.jpg
IMG_7274_edited_edited.jpg

מי אני?

נעים מאוד, שמי שלומי חכמו, 

מאמן להתפתחות אישית - יוצאים מתקיעות בחיים
יוצר ומוביל תוכנית - "יוצרים שינוי".

* בוגר אימון קואצי'נג מ"ביראד-לימודים מתקדמים" באוניברסיטת בר-אילן.

* מוסמך מטעם לשכת המאמנים בישראל (ע"ר).

* מאמן בשיטה הקו-אקטיבית הבינלאומית המאומצת על-ידי

ה International Coaching Federation (ICF) , ומאושרת ע"י לשכת המאמנים בישראל (ע"ר).

* מומחה באימון להתפתחות אישית.

* מומחה באימון למערכות יחסים.

* מומחה באימון להתנהלות עם הפרעת קשב לנוער ומבוגרים.

* מומחה באימון למניעת אכילה רגשית.

* מוסמך בטיפול בשיטת מיינדפולנס להפחתת לחצים ומתח, מטעם ביה"ח שיב"א תל-השומר.

* מרצה בארגונים ובמתנ"סים.

* מנחה סדנאת מיינדפולנס.

 

סיפור חיי.

אז שוב, נעים מאוד, שמי שלומי חכמו. אני נשוי ואב לשני ילדים מתבגרים. אני מאמן קואצ'ר שמוביל אנשים ליצירת שינוי חיובי בחיים. מפתח ומוביל את תוכנית האימון - "יוצרים שינוי".

תוכנית אימון אישית שמאפשרת למתאמן לצאת מתקיעות בחייו, להתפתח אישית ולשבור תקרות זכוכית.

תקיעות בחיים היא תחושה של חוסר סיפוק, חוסר משמעות או חוסר התקדמות בחיינו. היא יכולה להיגרם ממגוון גורמים, כמו: פחד, חוסר ביטחון עצמי, חוסר ידע או מיומנויות, חוסר משמעת עצמית, חוסר תמיכה, חוסר התמדה, חוסר ודאות, פחד משינויים, פחד מהצלחה ואף חוסר במודעות עצמית.

כל אלו ועוד מתבטאים בתחושה של חוסר שליטה בניהוג החיים, הרגשה שאנו כבולים בשרשראות הרוטינה של החיים. חיים ב"לופ" אינסופי.

מתאמני הרבים עשו שינוי ושיפור בתחומים רבים בחייהם בזכות תוכנית הליווי האימונית שלי - "יוצרים שינוי". הם שמו את עצמם במרכז והחלו לחיות ברווחה ובאושר, יצאו מתקיעות ואף שברו את "תקרת הזכוכית" שלהם. פרצו דרך באמצע החיים.

מה קרה לי באמצע החיים?

התקיעות בחיים שלי הגיעה מתוך התמודדות עם לחץ ושחיקה מהעבודה שעבדתי בה במשך 30 שנה. הייתי מנהל בכיר בארגון גדול שהתאפיין בשינויים מהירים ובהתאמות בזמן אמת. תפקיד שדרש דיוק רב וקבלת החלטות מידיות בעלות השלכות קריטיות בחיי אדם.

עם השנים, התקדמתי במעלה הדרך ובתפקידים - ואיתם גברו גם הלחץ והשחיקה. הייתי חוזר הביתה כל יום טרוד... הייתי מנותק ולא מחובר לחיי המשפחה ולחיי שלי. את הנחמה מצאתי באוכל, בהסתגרות, התנתקות ובהתקרבנות. לאורך זמן, זה השפיע משמעותית על הבריאות שלי ובעיקר על משפחתי.

יום אחד, שיקפו לי את חיי. את הדרך שבה אני חי את חיי ומה המחיר שזה גובה.

זה הרגיש לי כמו "אגרוף בבטן"!

כבר למחרת, פניתי לבוס שלי ודרשתי שינוי תפקיד וסביבת עבודה. בזכות זה, לא רק שהלחץ והשחיקה ירדו, הצלחתי לנצל את מלוא הפוטנציאל שבי, להתקדם, להצליח ולהתפתח.

הרווחתי חזרה את משפחתי ואת חיי. זכיתי ברווחה אישית, מימוש עצמי, בריאות ובאושר עילאי.

לימים, עזבתי את העבודה ולמדתי אימון קואצי'נג באוניברסיטה ובמכללות נחשבות, כשמטרתי היא: להעביר את הידע והניסיון הרב שצברתי מתוך שליחות ומימוש ערכים שמובילים אותי, לאנשים אחרים. ולאפשר להם להתפתח ולממש את עצמם, לשפר את אורח חייהם ורווחתם האישית. 

בזכות תהליך האימון הממוקד והרגיש שלי בתוכנית "יוצרים שינוי", מתאמני הצליחו לצאת מהתקיעות בחייהם, להשתחרר מה"לופ" בחיים ולשבור את תקרת הזכוכית שנמצא מעליהם לאורך שנים.

הם שמו את עצמם בראש סידרי העדיפויות כדי להשיג אושר, מימוש עצמי והתפתחות אישית. פשוט פרצו את הדרך לשינוי באמצע החיים!

פיתחתי ויצרתי את תוכנית הליווי האימונית - "יוצרים שינוי". תוכנית אימון אישי, ייחודי ומוכח כמצליח מתודולוגית. תוכנית אישית, שמתמקדת בצורה מדויקת ורגישה לתכונות, לצרכים ולרצונות של המתאמן, כדי לאפשר להגשים את עצמו, לצאת מהרוטינה ולשנות את חייו על פי הייעוד והחזון שלו.

"האדם היחיד שנועדתם להיות הוא האדם שאתם מחליטים להיות".

8 האמונות שלי

1. אני מאמין שאין בנו פגם, אלה רק שונות שאפשר לחבק ולהנות ממנה ואף למקסם אותה.

2. אני מאמין שכל אחד יכול להיות מאושר בדרכו הייחודית!

3. אני מאמין שלכולם יש עוצמות שניתנות להעצמה! ואנחנו מסוגלים!

4. אני מאמין שאם ברצונך ליצור שינוי במהירות, היא כי אתה יכול להשתנות עכשיו.

5. אני מאמין שכדי ליצור שינוי מהיר ולאורך טווח היא שאתה, ולא שום אדם מלבדך, אחראי על השינוי בחייך.

6. אני מאמין שעליך להאמין כי "משהו חייב להשתנות".

7. אני מאמין שעליך להאמין שלא רק שהמצב חייב להשתנות, עליך להאמין ש"אתה חייב לשנות את המצב".

8. אני מאמין שעליך להאמין ש"אתה יכול לשנות את המצב, ויהי מה".

אתה לוקח את השליטה!

יוצאים לדרך עכשיו!

זה האני מאמין שלי שמלווים אותי לאורך חיי,

שאפשרו לי להיות מי שאני ולשפר את חיי.

אימון להתפתחות אישית

שיטת האימון שלי

 קו-אקטיבי - קווים כלליים

שיטת אימון זה הוא דיאלוג עמוק ואמפתי עם שותפות מלאה בתהליך עם המתאמן להשגת המטרה שהגדיר ומתן כלים אופרטיביים להצלחה ולשינוי חיובי.

המתאמן נמצא במוקד התהליך.

הנחת היסוד היא, שהמתאמן יצירתי, בעל תושייה ועוצמה. התהליך הוא סדור וממוקד מטרה שהמתאמן מגדיר.

מתקיים שיח אמפתי מקרב ומעמיק, עם התבוננות פנימית וראיית סיטואציות מזוויות שונות, יצירת בהירות, גילוי עוצמות ושיפור עוצמות, בחינת אמונות מגבילות, תכנון פעולות מקדמות, הגעה למסוגלות תוך שימוש בכלים ייחודיים ועוצמתיים.

באמצעות אלה ועוד, מתאפשר שינוי והתפתחות, בכל תחום חייו שהגדיר המתאמן.

השיח מתקיים בקליניקה נעימה ופרטית או בזום.

לפירוט על תוכנית "יוצרים שינוי" לחץ על הלשונית למעלה.

או בקישור הזה.

 

10 החסמים שמביאים אותנו לתקיעות בחיים

10 החסמים שמביאים אותנו לתקיעות בחיים הם:

 

1. פחד - פחד הוא אחד החסמים החזקים ביותר שיכולים לעצור אותנו מלהתקדם בחיים. פחד מכישלון, פחד מביקורת, פחד מלהשתנות, פחד מהלא נודע, ועוד. הפחד יכול לעצור אותנו מלנסות דברים חדשים, ללמוד דברים חדשים, או לצאת מאזור הנוחות שלנו.

2. חוסר ביטחון עצמי - חוסר ביטחון עצמי יכול לעצור אותנו מלנסות דברים חדשים, כי אנחנו לא מאמינים בעצמנו וביכולות שלנו. חוסר ביטחון עצמי יכול להוביל לחששות, לספקות, ולחוסר מוטיבציה.

3. חוסר ידע או מיומנויות - חוסר הידע או המיומנויות הדרושים כדי להשיג את המטרה שלנו שיכול להוביל לקשיים בהשגת המטרה, או אפילו למכשולים בלתי עבירים.

4. חוסר משמעת עצמית - חוסר יכולת להישאר ממוקדים במטרה שלנו, ולהתמיד במאמצים שלנו יכול להוביל לכך שנוותר בקלות על המטרה שלנו, או שנתעכב בדרך להשגתה.

5. חוסר תמיכה - חוסר תמיכה מאנשים אחרים, כמו משפחה, חברים, או קולגות יכול להקשות עלינו להתמודד עם קשיים, או אפילו להוביל לכך שנוותר על המטרה שלנו.

6. התמדה בדברים שאינם משרתים אותנו - לפעמים אנחנו ממשיכים להתעסק בדברים שאינם משרתים אותנו, כמו עבודה שלא מוצאת חן בעינינו, או מערכות יחסים שהן רעילות עבורנו. התמדה בדברים שאינם משרתים אותנו יכולה להוביל לתקיעות בחיים.

7. חוסר ודאות - חוסר ודאות יכול להיות מפחיד ויכול להוביל אותנו להישאר במקום. כדי להתקדם בחיים, אנחנו צריכים להיות מוכנים לקחת סיכונים ולקבל החלטות גם כשאנחנו לא יודעים מה תהיה התוצאה.

8. פחד מהשינויים - שינויים יכולים להיות מפחידים, אבל הם גם הזדמנות לצמיחה ולשיפור. כדי להתקדם בחיים, אנחנו צריכים להיות מוכנים לשינויים ולקבל אותם בהתלהבות.

9. פחד מהצלחה - יש אנשים שחוששים מהצלחה, כי הם חוששים מהאחריות, מהציפיות, או מהשינוי שהצלחה תגרום בחייהם. כדי להתקדם בחיים, אנחנו צריכים להיות מוכנים להצליח, ולקבל את ההצלחה בהתרגשות.

10. חוסר מודעות עצמית - חוסר מודעות עצמית יכול לעצור אותנו מלראות את הפוטנציאל שלנו, ולממש את המטרות שלנו. כדי להתקדם בחיים, אנחנו צריכים להיות מודעים לעצמנו, ליכולות שלנו, ולדברים שאנחנו רוצים להשיג.

אם אנחנו רוצים להתקדם בחיים, אנחנו צריכים לזהות את החסמים שלנו, ולעבוד עליהם כדי להתגבר עליהם. על ידי התגברות על החסמים שלנו, אנחנו יכולים להגביר את הסיכויים שלנו להצליח.

אם אתה מרגיש שזהו, נמאס לך מהתקיעות הזו!

אתה מוכן לנווט את חייך לכיוון שאתה בוחר!

אתה תהיה מחויב ומסור לתהליך שיביא אותך לתוצאות!

אתה רוצה להיות מאושר! לשנות את אורח חייך!

צור/י קשר, ונתאם פגישת אבחון להתאמה לתהליך.

 

עכשיו זה הזמן שלך עכשיו לחיות נכון - "זמן שעובר, לא חוזר!"

Reaching higher and success transformation or Transform and rise to succeed or improving c
bottom of page